Rozpoczęły rundę rewanżową
Wyjazdowym pojedynkiem z Silesią w Świebodzicach w minioną sobotę (27.01.) gubińska Sparta rozpoczęła rundę rewanżową w drugiej lidze piłkarek ręcznych. Sobotni rywal gubinianek to przedostatnia drużyna w rozgrywkach drugiej ligi, który w swoim dorobku ma zaledwie dwa zdobyte punkty. Nic zatem dziwnego, że już przed tym pojedynkiem pewnym faworytem do zwycięstwa były podopieczne duetu trenerskiego…

