Rzeźba musi wrócić do Krosna!
Mieszkańcy Krosna Odrz. przygotowali petycję, którą skierowali zarówno do burmistrza swojego miasta, jak i prezydenta Zielonej Góry. Chodzi o rzeźbę chłopca ze źrebięciem, która po kilku latach przerwy ponownie wraca na tapet. Część mieszkańców nadodrzańskiego miasta zbiera podpisy pod uruchomioną w internecie petycją. Dotyczy ona rozpoczęcia formalnych rozmów pomiędzy samorządami z Zielonej Góry i Krosna…

