Przemycał migrantów
W sobotę (27.04.) pogranicznicy skontrolowali jadącego w kierunku granicy z Niemcami osobowego busa na polskich tablicach rejestracyjnych. Kierowcą pojazdu był 42-letni Ukrainiec, który przewoził sześciu nielegalnych migrantów pochodzących z Somalii oraz Jemenu. Z dokonanych sprawdzeń wynikało, że cudzoziemcy nie posiadali żadnych dokumentów uprawniających ich do legalnego pobytu w Polsce. Somalijczyków oraz Jemeńczyka zatrzymano za usiłowanie…

