Bawił się telefonem. Został ukarany
Krośnieńscy policjanci dotarli do kierującego autobusem, który podczas jazdy korzystał z telefonu komórkowego. Mężczyzna został ukarany mandatem i punktami karnymi. Krośnieńscy policjanci po otrzymaniu informacji o nieodpowiedzialnym zachowaniu kierującego autobusem, który podczas jazdy korzystał z telefonu komórkowego, niezwłocznie podjęli czynności zmierzające do ustalenia jego personaliów. – Sprawą zajął się Wydział Ruchu Drogowego krośnieńskiej komendy, który…

