Łóżka na złom?
Telefon do redakcji brzmiał alarmująco. Czytelnik zauważył składane łóżka na terenie szpitala w Gubinie i nie krył oburzenia. Nowy sprzęt na śmietnik, tak to wyglądało z daleka. Sprawa szybko wywołała emocje i pytania o to, czy w placówce rzeczywiście dochodzi do marnowania wyposażenia. – Nowe łóżka do wyrzucenia. Dlaczego – pytał zaniepokojony gubinianin, który zadzwonił…

