Nowa stacja uzdatniania coraz bliżej!
W lubskim ratuszu znów rozmawiano o wodzie – i to dosłownie! Wszystko za sprawą trwającej budowy nowej Stacji Uzdatniania Wody w Górnej Glince. Inwestycja wchodzi w kluczową fazę. Rozmowy przy ratuszowym stole W Lubsko zorganizowano spotkanie robocze, podczas którego omówiono postępy przy budowie drugiego etapu nowej Stacji Uzdatniania Wody. W rozmowach wzięli udział przedstawiciele inwestora,…

