Nowa siedziba nadleśnictwa
W piątek (12.04.) w Osiecznicy odbyło się oficjalne otwarcie nowej siedziby Nadleśnictwa Krosno Odrz. Uroczystość odbyła się z udziałem zaproszonych gości, w tym m. in. wojewody lubuskiego Marka Cebuli czy obecnego starosty, a już niebawem burmistrza – Grzegorza Garczyńskiego. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Zielonej Górze Jerzy Łokietko i nadleśniczy…

