Mieszkańcy nadal narzekają
Gubinianie wielokrotnie zwracali uwagę na konieczność zsynchronizowania miejskiej komunikacji autobusowej z rozkładem jazdy pociągów kursujących między naszym miastem a Zieloną Górą. Mimo prac jakie w tym kierunku poczyniono, okazuje się, że problem nadal występuje. Planowanie podróży byłoby dużo prostsze, gdyby gubińscy pasażerowie mogli dostać się na dworzec PKP autobusem komunikacji miejskiej, gdzie przesiądą się do…

