Baszta niebawem dla turystów
Jak już informowaliśmy, zakończyły się prace związane z renowacją gubińskiej Baszty Ostrowskiej. Niebawem obiekt powinien być znów otwarty dla turystów. Przypomnijmy, że Urząd Miejski w Gubinie pozyskał prawie 2 mln zł dofinansowania z Polskiego Ładu na remonty dwóch zabytków. Za te pieniądze rewitalizacji doczekała się m.in. Baszta Ostrowska. Gubinianom nie trzeba z pewnością przypominać, że…

