Mieszkańcy ulicy Gdyńskiej w Gubinie muszą przygotować się na utrudnienia. Przedsiębiorstwo Usług Miejskich rozpoczęło budowę nowej sieci wodociągowej. Inwestycja ma poprawić bezpieczeństwo dostaw wody, ale przez najbliższe tygodnie kierowcy i okoliczni mieszkańcy mogą odczuć skutki prowadzonych robót.
Prace prowadzone są w ramach przedsięwzięć dofinansowanych przez Bank Gospodarstwa Krajowego. Więcej w papierowym wydaniu Tygodniowej.

