Co z parkowaniem na Nowej?

Pod koniec ubiegłego roku do Urzędu Miejskiego trafiła petycja podpisana przez mieszkańców ulicy Nowej. Apelowali oni do burmistrza i utrzymanie znaku B-36, czyli zakazu zatrzymywania. Okazuje się, że miasto ma inny pomysł na problemy z parkowaniem w tej części Gubina. Jaki?

Ulica Nowa jest wąską drogą o ograniczonej przepustowości, na której zatrzymywanie się pojazdów wzdłuż jezdni powoduje poważne utrudnienia w ruchu oraz zagrożenie bezpieczeństwa jego uczestników. Więcej w papierowym wydaniu Tygodniowej.