sobota 11 lipiec 2020

Utrzymanie przede wszystkim

  • Posted on:  środa, 19 styczeń 2011 11:30
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Celem Alfy od początku była walka o zachowanie ligowego bytu. - Nic się w tej kwestii nie zmieniło i mamy nadzieję, że te założenia uda nam się zrealizować - mówią zawodnicy klubu z Jaromirowic.


Jakie cale stawiano Alfie przed inauguracją sezonu 2010/2011?
Radosław Rzun:
Po wspaniałym poprzednim sezonie, ze świadomością tego, że odeszło tylu zawodników z podstawowego składu była mowa o walce o utrzymanie. W tym składzie personalnym nie mogliśmy grać o nic innego.
Czyli nikt nie miał do Was pretensji o wynik jaki osiągnęliście na półmetku?
R.R:
Na pewno nie. Brak Marka Ostrowskiego i Damiana Łabiszewskiego, który czasami wyjeżdżał dało się odczuć.
Dlaczego po bardzo udanym poprzednim sezonie jaromirowiczanie mimo świetnej organizacji i atmosfery wokół klubu tak bardzo obniżyli loty?
R.R:
Bardzo wielu zawodników odeszło. Mateusz Pokwiczał był podporą całej defensywy, ponadto jak już wspomniałem nie ma z nami Marka Ostrowskiego. Radek Śliwa, Tomek Mucha i Tomek Urbański chcieli spróbować swoich sił w IV lidze, podobnie jak Maciej Rosiak i Przemek Żdaniuk, którzy zdecydowali się na powrót do Tęczy. Ponadto straciliśmy Rafała Gajdemskiego. Te braki musieliśmy załatać juniorami, którzy dopiero ukończyli szesnaście lat. Dzięki temu tacy zawodnicy, jak Patryk Przybyła, Dominik Sebastian, czy Mateusz Trofimowicz przebiło się do pierwszego składu. Cała rozmowa w papierowym wydaniu "Gazety Tygodniowej".

Rozmawiał
Tomasz Strzemieczny

Czytany 1316 razy

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.