niedziela 24 styczeń 2021

Mieszkanie? To jak szóstka w totka Wyróżniony

  • Posted on:  piątek, 13 lipiec 2018 14:57
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Dowiedziałem się, że kolejne posiedzenie społecznej komisji mieszkaniowej nastąpi dopiero we wrześniu. Jeżeli faktycznie tak się stanie, to nie wiem co dalej z nami będzie – nie ukrywa Piotr Palmowski. Dowiedziałem się, że kolejne posiedzenie społecznej komisji mieszkaniowej nastąpi dopiero we wrześniu. Jeżeli faktycznie tak się stanie, to nie wiem co dalej z nami będzie – nie ukrywa Piotr Palmowski. foto: Tomasz Strzemieczny

O ciężkiej sytuacji, w jakiej znalazła się rodzina Piotra Palmowskiego, już pisaliśmy. Przypomnijmy, że jej członkowie ubiegają się o mieszkanie z gminnego zasobu komunalnego. Czy jedno przeoczenie skaże ich na niepowodzenie?


Piotr Palmowski w terminie złożył stosowny wniosek w krośnieńskim Urzędzie Miasta. Po jakimś czasie okazało się jednak, że coś jest nie tak. - Otrzymałem pismo, aby dostarczyć dokumenty, niezbędne do jego rozpatrzenia. Myślałem, że jak uzupełnimy papiery, to otrzymamy lokal, zwłaszcza, że już było po posiedzeniu społecznej komisji mieszkaniowej – opowiada mężczyzna, którego sprawa miała rozstrzygnąć się do końca lipca. Wszystko wskazuje jednak na to, że terminu tego nie uda się dotrzymać.Więcej w gubińsko-krośnieńskim wydaniu „Gazety Tygodniowej”.

Tomasz Strzemieczny

Czytany 1961 razy

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.