poniedziałek 24 luty 2020

Zdemolowali klatkę schodową Wyróżniony

  • Posted on:  piątek, 23 luty 2018 09:35
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Odkąd powstał sklep monopolowy okoliczni mieszkańcy skarżą się na obecność osób nadużywających alkohol w jego bliskim otoczeniu. Odkąd powstał sklep monopolowy okoliczni mieszkańcy skarżą się na obecność osób nadużywających alkohol w jego bliskim otoczeniu. foto: Izabela Mamala

Mieszkańcy ul. Kinowej skarżą się na sklep monopolowy, który powstał obok ich domostw jakiś czas temu. Przeszkadzają im głównie osoby nadużywające alkoholu, które zostawiają po sobie śmieci, butelki i przesiadują przed sklepem. Mało tego, ostatnio kilku z nich weszło na klatkę schodową kamienicy, w której znajduje się punkt monopolowy i spowodowali wiele szkód.

Sklep monopolowy powstał w tym miejscu jakiś czas temu, a wraz z jego otwarciem jakby „w bonusie” pojawili się delikwenci nadużywający alkoholu, którzy zaczęli stale się przed nim gromadzić. Od tamtej pory mieszkańcy niejednokrotnie narzekali na ogólnie panujący bałagan i odór, który unosi się w tym miejscu. Więcej w gubińsko-krośnieńskim wydaniu „Gazety Tygodniowej”.

Izabela Mamala

 

 

Czytany 1123 razy Ostatnio zmieniany piątek, 23 luty 2018 09:38

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.